Jen jednou za uherský rok a pak se divíte?

Jak často se vážíte?

 

(myslím na váze, jinak…važte si sami sebe jak nejvíc dokážete) Jestli jen občas, párkrát za rok a jen tehdy, když už se musíte „potápět s nádechem“když si zavazujete boty, tak to je ouplně, ale ouplně BLBĚ!

Víte proč? Protože nemáte svou váhu pod kontrolou a pak jste, mírně řečeno, šokovaní, ne-li přímo na**štvaní…a nejhorší je, že můžete být naštvaní JEN sami na sebe!

Takže:

Važte se DENNĚ (prosííím, ve vašem zájmu).  Každý den ráno na lačno, pokud možno ve stejný čas, nahatí, po vykonání všech tělesných funkcí a potřeb. A budete si to zapisovat. Proč? Abyste měli přehled!

A v okamžiku, kdy na vás zaparkují dvětřičtyři kila, střihnete si jednou v týdnu den a půl hladovku (například- naposledy jíte ve středu v poledne a pak až v pátek ráno)  a máte je dole. Je to lepší, než když za půl roku zjistíte, že máte navíc kil deset, a snadněji se jich zbavíte.

A být 36 hodin o hladu,jen o čaji nebo vývaru, nebo o freshi, na to neumřete (bacha u diabetiků).

Primitivní, jednoduché, účelné, efektivní!

0Shares
Karla
Jsem zdravotní sestra, kosmetička, aroumaterapeutka, výživový poradce. Po mnoha zdravotních a po všech stránkách velmi náročných životních peripetiích jsem objevila tu správnou cestu. Cestu k tomu, jak žít v souladu sama se sebou, a protože celý život lidem pomáhám, své mnohaleté poznatky a zkušenosti nejen v oblasti zdraví a zdravého životního stylu, atd. předávám dál. ►►Ukazuji cestu, jak se naučit žít v souladu se sebou samým. ►►V souladu s přírodou. ►► V souladu s prastarými zákonitostmi světa. ►►►►►►► ,,Celek je víc než jen souhrn jeho částí“. Aristoteles ►►Když budete mít potřebu, nebojte se, napište mi na karla@karlakrausova.vz. O mně si můžete přečíst tady:https://karlakrausova.cz/muj-pribeh/