Nejde to bez přípravy!

Ráda bych vám poradila jednu věc:

Jestli to SKUTEČNĚ se změnou své váhy směrem ↓↓↓ myslíte vážně a ne jen jako další pokus z mnoha, je třeba se na to připravit.

Ano, já vím, že na téma hubnutí byly popsány tuny papíru a že jste možná pár kilo toho papíru přečetli, ale řekl vám někdy někdo, že i tak jednoduchá věc, jako hubnutí, potřebuje přípravu?

To není ,,hup na krávu a bude tele“, a jestli do toho fakt půjdeme zodpovědně, musíme vědět, co a jak.

Nejjednodušší je začít bezbolestně a nenápadně, aby si toho nevšimlo ani vaše vlastní tělo 😉

Jak?

Jednou v týdnu, nejlepší je pondělí nebo čtvrtek (PO a PŘED víkendem)buďte o hladu aspoň 24 hodin.

Nebo jeden den pijte jenom zeleninový fresh a vodu bez bublinek. Čím víc, tím lépe.

Teď jeden mazec:

Mě nedávno napadlo udělat fresh z kopřiv!

Ano, z kopřiv, čtete dobře!

Je s tím teda šílená práce, měla jsem na rukou troje gumový rukavice, v ruce nůžky,kterými jsem ty kopřivy stříhala rovnou do odšťavovače, zablemcaný do zelena bylo kdeco, ale je to naprostá bomba!

Sešťaví se v poměru asi 4 : 1 (vrchovatá velká nákupní taška kopřiv a necelý litr šťávy).

Na první pohled to vypadá kapku odpudivě, ale chutná to podobně jako fresh třeba ze salátové okurky:)a překvapivě to ani nepálí, ani neštípe, protože tam nejsou ty chloupky :). Když si to naředíte např. se šťávou z mrkve, je to fajn.

Kopřiva je velmi zdravá, a jeden panák tohoto zázraku denně  nebo obden vám vynahradí všechny ostatní potravinové doplňky, které snad užíváte. O dalším kopřizázraku píšu tady.

Ve skleněný lahvi v lednici vydrží až dva týdny, ale čím dřív to vypijete, tím líp.

Vitamíny vám po zádech běhat nebudou, nebojte 🙂

Místo freshe si jeden den můžete udělat třeba ovocný nebo zeleninový den, (nekombinujte ovoce se zeleninou v jeden den, nemělo by se to kombinovat ani ve freshi)  nejlépe je jíst všechno čerstvé.

Samozřejmě bez příloh.

Vše výše řečené můžete vyzkoušet pár týdnů a uvidíte.

Výsledek se určitě dostaví.

Moje kamarádka tohle dělá, když jsem jí to poradila, jinak jí všechno jako jindy (kromě béleho pečiva), ale polovinu.

Takhle nenápadně BEZ diety zhubla 6 kilo za měsíc 🙂

Tak to taky zkuste 🙂 A držte se…

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Karla
Jsem zdravotní sestra, kosmetička, aroumaterapeutka, výživový poradce. Po mnoha zdravotních a po všech stránkách velmi náročných životních peripetiích jsem objevila tu správnou cestu. Cestu k tomu, jak žít v souladu sama se sebou, a protože celý život lidem pomáhám, své mnohaleté poznatky a zkušenosti nejen v oblasti zdraví a zdravého životního stylu, atd. předávám dál. ►►Ukazuji cestu, jak se naučit žít v souladu se sebou samým. ►►V souladu s přírodou. ►► V souladu s prastarými zákonitostmi světa. ►►►►►►► ,,Celek je víc než jen souhrn jeho částí“. Aristoteles ►►Když budete mít potřebu, nebojte se, napište mi na karla@karlakrausova.vz. O mně si můžete přečíst tady:https://karlakrausova.cz/muj-pribeh/